• PL
 • EN
 • Referencje

  Jan Trawiński

  5,6/6 gwiazdka

  Firma OK-Interactive wykonała dla mnie ostatnio stronę internetową. To już kolejna realizacja, którą im zleciłem. Współpraca była bardzo owocna i przyjemna. Serwisy zostały oddane w ustalonym terminie i dokładnie według moich wymagań. Strony zostały przygotowane w nowoczesny sposób. Każdemu wdrożeniu towarzyszyło szkolenie z obsługi, pozwalającej na samodzielną edycję treści, zdjęć i grafik. Niezależnie od powyższego firma zapewnia sprawny serwis. Serdecznie polecam OK-Interactive jako solidnego partnera biznesowego.

  Tomasz M.

  6/6 gwiazdka

  Bardzo sprawna i rzetelna firma. Doradzono nam odpowiednie narzędzia i w bardzo szybki czasie zmodernizowano i wdrożono nasz serwis www. Elastyczna i profesjonalna firma. Doradzi i wykona to czego potrzebujecie. Polecamy! Sopocka Szkoła Fotografii WFH

  AGMOR

  6/6 gwiazdka

  Bardzo fajnie zaprojektowana i wykonana strona internetowa. Kontakt z wykonawca na przyzwoitym poziomie. Nie było żadnych problemów podczas współpracy. Zdecydowanie mogę polecić!

  Aleksandra

  5,6/6 gwiazdka

  Korzystałam z usług firmy i polecam. Strona jest ładnie zaprojektowana, kontakt elastyczny i szybki. Sceptycznie podchodzę do korzystania z tego rodzaju usług bo często się słyszy, że są problemy już na etapie komunikacji i terminu realizacji zamówienia. Jednakże nie w tym wypadku. Miło, sympatycznie, sprawnie i strona na wysokim poziomie. Ponadto, szereg cennych rad i propozycji rozwiązań.

  Karolina Nowosielska

  6/6 gwiazdka

  Polecam z całego serca. Latem 2016 zleciłam OK Interactive kompleksowe przygotowanie internetowaj galerii fotografii artystycznej, włącznie z logotypem. Firma doskonale wywiązała się z zadania, dostarczając projekty strony na bardzo wysokim poziomie, zarowno wizualnym jak i ergonomicznym. Firma przygotowała dla mnie również piękny logotyp. Podczas całego procesu tworzenia strony mogłam liczyć na fachowe rady wykonawców z OK Interactive.

  Ewa Jakobczyk

  5,4/6 gwiazdka

  Firma OK Interactive sprawnie zaprojektowała i wykonała dla mnie stronę internetową, jestem zadowolona ze współpracy, wzorowy kontakt, duża elastyczność współpracy, doractwo w czasie realizacji na wysokim poziomie. Godni zaufania. Polecam

  Łukasz Chudzik Fotografia Ślubna

  6/6 gwiazdka

  Polecam firmę OK Interactive. Firma zrealizowała dla mnie kompleksowe stworzenie strony www oraz logotypu. Już od pierwszego spotkania wiedziałem, ze trafiłem w ręce fachowców. Kreatywność, szybka realizacja moich wizji oraz doradztwo sprawiły, że mam swoją wymarzoną stronę internetowa i logo. Dziękuje ekipie i bardzo POLECAM!!!

  Anita

  6/6 gwiazdka

  Strona została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Miła i profesjonalna obsługa, na czas i wszystkie moje prośby i poprawki zostały uwzględnione.

  1 2