BlueDew

BlueDew pomaga firmom optymalizować ich procesy biznesowe, a zwłaszcza obieg dokumentów i spraw z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych. Jest między innymi dostawcą własnych systemów workflow: DEW-1 i DEW-Lite będących platformami wspomagającymi obieg dokumentów i spraw. Pracownicy BlueDew są analitykami, menedżerami, ekonomistami, informatykami z bogatym doświadczeniem. Pomogą zoptymalizować każdy wdrażany proces, ponieważ wykraczają daleko poza warstwę technologiczną.

Nowy serwis internetowy, który zrealizowaliśmy dla marki BlueDew charakteryzuje się łatwością jego aktualizacji, intuicją w dodawaniu treści, funkcjonalnym sposobem zarządzania. Strona www powstała w oparciu o indywidualny projekt graficzny, który od podstaw został przez nas przygotowany i zakodowany także w technologii RWD.

previous previous
Kontakt

ul. Małachowskiego 5/8, 80-262 Gdańsk;   Tworzenie stron internetowych

58 731 67 89 / 501 500 161

info@ok-interactive.pl

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem. Administratorem danych osobowych jest agencja interaktywna OK-interactive, ul Małachowskiego 5/8, 80-262 Gdańsk.
NAPISZ DO NAS

    ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY