Strony Internetowe

Tworzymy strony internetowe dla firm i dla klientów indywidualnych, realizujemy je w oparciu o najnowsze rozwiązania, do samodzielnej aktualizacji (system CMS) z indywidualnym atrakcyjnym projektem graficznym, hostingiem i rezerwacją domen.

Projektujemy strony internetowe oparte na indywidualnym podejściu do klienta.  Każdorazowo umawiamy się na spotkanie handlowe, na którym omawiamy potrzeby, funkcjonalności jakie powinna posiadać strona internetowa, plany rozwoju i koncepcje wizerunkowe. Wykonane przez nas strony www dostosowujemy do najnowszych trendów zarówno w projektowaniu graficznym jak i w ergonomii ich użytkowania.

Pomysły naszych klientów szczegółowo omawiamy lub podpowiadamy funkcjonalne rozwiązania, skutecznie wprowadzając  je w życie.

Projektujemy strony internetowe dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu z całej Polski a także z zagranicy.

 

logo / Grafika / Identyfikacja wizualna

Indywidualne projektowanie graficzne, od koncepcji do ostatecznego kształtu, czytelne, atrakcyjnie wizualnie, dopasowane do wymagań klienta i rodzaju działalności oraz osobistych  preferencji.

Zespół doświadczonych i kreatywnych grafików stworzy dla Państwa atrakcyjną, przejrzystą i czytelną szatę graficzną Waszej strony internetowej. Zaproponujemy koncepcje marki, zaprojektujemy logotypy, oraz stworzymy identyfikację wizualną w taki sposób aby Państwa firma wyróżniała się na rynku i na tle konkurencji. Identyfikacja wizualna Państwa Firmy nabierze kształtów i stanie się rzeczywistą wartością, która przyniesie konkretne profity.  Dodatkowo zaprojektujemy wizytówki, ulotki, kalendarze, teczki firmowe tak aby całość była spójna, nowoczesna i rozpoznawalna.

 

Fotografia

Profesjonalne sesje plenerowe i studyjne, sesje produktowe, najwyższej jakości fotografie, starannie przygotowane do prezentacji w internecie lub do druku.

Posiadamy doświadczenie w realizacji sesji fotograficznych zarówno produktowych jak i wizerunkowych. Doświadczenie poparte zdobytą wiedzą na Studiach fotograficznych  i praktycznych umiejętnościach wykonywania profesjonalnej fotografii.

Organizujemy sesje fotograficzne  w siedzibie klienta bądź w naszym studiu fotograficznym, które wyposażone jest w profesjonalny sprzęt oświetleniowy.  

Przygotowujemy fotografie do druku lub do prezentacji w internecie na tworzonych przez OK Interactive stronach internetowych.

 

Sklepy Internetowe

sklepy internetowe dla firm i dla klientów indywidualnych z czytelną kartą produktów i wszystkimi funkcjonalnościami ułatwiającymi zakupy internetowe, zawierające system do samodzielnej aktualizacji z indywidualnym atrakcyjnym projektem graficznym, hostingiem i rezerwacją domen.

Tworzymy sklepy  internetowe dla firm i dla klientów indywidualnych, realizowane w oparciu o najnowsze rozwiązania, do samodzielnej aktualizacji (system CMS) z indywidualnym atrakcyjnym projektem graficznym, hostingiem i rezerwacją domen.

Sklepy internetowe, które wykonujemy  oparte są  na indywidualnym podejściu do klienta. Każdorazowo umawiamy się na spotkanie na którym omawiamy potrzeby, funkcjonalności jakie powinien  posiadać dedykowany sklep internetowy, plany rozwoju i koncepcje wizerunkowe. Wykonane przez nas sklepy  www dostosowujemy do najnowszych trendów zarówno w projektowaniu graficznym jak i w ergonomii ich użytkowania.

Pomysły naszych klientów szczegółowo omawiamy lub podpowiadamy funkcjonalne rozwiązania, skutecznie wprowadzając je w życie.

Projektujemy sklepy www i strony internetowe  dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, całej Polski a także z zagranicy.

Pozycjonowanie

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane, pełna optymalizacja serwisów internetowych wg aktualnych wytycznych Google.

Zasadniczą kwestią przed samym procesem pozycjonowania jest budowa wizerunku marki, silniejsze zaznaczanie i rozpowszechnienie nazwy. Pomagamy w budowaniu wizerunku Firmy w internecie tak aby była bardziej widoczna w Google. 
Przygotowujemy optymalizację serwisu pod  wymagania wyszukiwarki Google, zgodnie z ustalonymi frazami, tworzymy dobre opisy,  wdrażamy zmiany  na stronę www, doprowadzamy do ponownej indeksacji w Google – wprowadzone zmiany zostaną zaktualizowane w  wynikach wyszukania.

uruchamiamy  i konfigurujemy  wizytówki na Google Maps, przygotowujemy opisy i zdjęcia.
uruchomiamy i konfigurujemy narzędzia analityczne.

Gwarancja / Serwis

Stała opieka serwisowa, szkolenia z samodzielnej aktualizacji strony internetowej, gwarancje, preferencyjna pomoc i wsparcie technologiczne, indywidualne programy serwisowe dla firm.

Dbamy o serwisowanie tworzonych przez nas stron internetowych. Każdy klient może liczyć na pomoc, wsparcie pracowników OK Interactive w zakresie realizowanych przez nas projektów. Planujemy spotkania szkoleniowe z klientami tak aby bez przeszkód mogli sami dokonywać aktualizacji tworzonych przez nas stron internetowych, dodawać treści wymieniać lub uzupełniać zdjęcia.

Serwisujemy strony internetowe naszych klientów pod względem bezpieczeństwa i potencjalnych ataków z zewnątrz. Każda strona www jest odpowiednio zabezpieczona i skonfigurowana oraz monitorowana.

Na tworzone przez nas strony internetowe i sklepy internetowe zawsze udzielamy gwarancji.